خانه / بررسی / وسایل نقلیه / خودرو / باسوپر اسپرت های ۲۰۱۸ آشنا شوید.
Rolls-Royce Ghost
Rolls-Royce Ghost

باسوپر اسپرت های ۲۰۱۸ آشنا شوید.

خودروهای سوپر اسپرت به خودروهایی گفته می شود که از نظر امکانات رفاهی دارای بالاترین و جدیدنرین تکنولوژی می باشند. از آنجایی که این خودروها در تعدا کم و اغلب به سفارش مشتریان ساخته می شوند،قیمت اینگونه خودروها بسیار گران می باشد. به گونه ای که قیمت بعضی های خودروهای لوکس از پس انداز ۳۰ سال حقوق بعضی از مشاغل بیشتر می باشد.

قیمت بسیار بالای این خودرو ها باعث شده تنها تعداد معدودی توانایی خرید این خودروها را داشته باشند. اما این محدودیت باعث نمی شود که جلوی کنجکاوی افراد گرفته شود و دوست نداشته باشند قیمت این گونه خودرو ها را بدانند. به همین دلیل در این پست برایتان لیستی از این خودرو های لوکس به همراه قیمت های تقریبی و در دو مدل گرانترین و ارزانترین برایتان آماده کرده ایم. در ادامه با سایت گنجه همراه باشید.

استون مارتین:

ارزان‌ترین: استون مارتین ونتیج – ۰۰۰‚۱۴۹ دلار

گران‌ترین: استون مارتین والکری – ۲.۶ میلیون دلار

رولزرویس:

ارزان‌ترین: رولزرویس گوست – ۵۵۰‚۳۰۸ دلار

گران‌ترین: رولزرویس فانتوم – ۹۰۰‚۴۹۴ دلار

گران ترین مدل این شرکت خودروسازی سوئپ‌تیل با قیمت تقریبی ۱۲.۸ میلیون دلار است.اما از آنجایی که این خودرو تنها یکبار و برای یک مشتری خاص تولید شده است بنابراین در بین گرانترین خودروها قرار ندادیم.

لامبورگینی:

ارزان‌ترین: لامبورگینی هوراکان  – ۸۹۵‚۲۰۲ دلار

گران‌ترین: لامبورگینی اونتادور S رودستر – ۰۰۰‚۴۶۳ دلار

گران‌ترین محصول لامبورگینی با قیمت تقریبی ۲ میلیون دلار، سنتناریو است. همه‌ی نمونه‌های این خودرو که به تعداد بسیار محدودی تولید شده است، پیش فروش شده و در حال حاضر امکان خرید آن از این شرکت وجود ندارد.

شاسی بلند لامبورگینی اوروس که به تازگی توسط این شرکت معرفی شده است، قیمتی حدود ۲۰۰ هزار دلار خواهد داشت که می‌تواند به‌عنوان ارزان‌ترین محصول تولیدی این شرکت معرفی شود، اما تا زمان اعلام رسمی قیمت آن، هوراکان به عنوان ارزان‌ترین لامبورگینی قابل خریداری شناخته می‌شود.

فراری:

ارزان‌ترین: فراری پورتوفینو – ۰۰۰‚۲۰۵ دلار

گران‌ترین: فراری ۸۱۲ سوپرفست – ۰۰۰‚۳۳۵ دلار

گران‌ترین محصول این شرکت فراری لافراری آپترا است. قیمت غیر رسمی این ابر خودروی بدون سقف ۴.۱ میلیون دلار است که البته آخرین نمونه‌ی آن در یک حراجی به قیمت ۱۰ میلیون دلار فروخته شد.

بوگاتی:

ارزان‌ترین/گران‌ترین: بوگاتی شیرون – ۲.۶ میلیون دلار

مازراتی:

ارزان‌ترین: مازراتی گیبلی – ۹۰۰‚۷۳ دلار

گران‌ترین: مازراتی گرن‌کابریو – ۳۴۰‚۱۵۰ دلار

پاگانی:

ارزان‌ترین: پاگانی هوایرا – ۱.۴ میلیون دلار

گران‌ترن: پاگانی هوایرا رودستر – ۲.۴ میلیون دلار

 

سال ۱۹۹۹ میلادی با پرداخت حدود ۵۰۰ هزار دلار امکان خرید یک دستگاه پاگانی زوندا C12 فراهم بود. تاکنون نسخه‌های متفاوتی از این خودرو تولید شده است و اخیرا یک دستگاه از آن به قیمت بیش از ۱ میلیون دلار فروخته شده است.

پاگانی

پورشه:

ارزان‌ترین: پورشه ماکان – ۸۵۰‚۴۸ دلار

گران‌ترین: پورشه ۹۱۱ GT2 RS – ۲۵۰‚۲۹۴ دلار

گران‌ترین محصول تولیدی این خودروساز آلمانی پورشه ۹۱۸ اسپایدر با قیمت ۰۰۰‚۸۴۵ دلار است که تولید آن در سال ۲۰۱۵ میلادی پایان یافت. قیمت این ابرخودرو در مزایدات تا ۲ میلیون دلار بالا رفته است.

پورشه

میباخ:

ارزان‌ترین: مرسدس میباخ S560 4MATIC – ۶۰۰‚۱۶۸ دلار

گران‌ترین: مرسدس میباخ S650 – ۷۰۰‚۱۹۸ دلار

 

میباخ

مک‌لارن:

ارزان‌ترین: مک‌لارن ۵۷۰s – ۱۸۴۹۰۰ دلار

گران‌ترین: مک‌لارن ۷۲۰s – ۲۸۴۰۰۰ دلار

گران‌ترین خودروی تولید محدود این شرکت مک‌لارن سنا با قیمت ۱ میلیون دلار است که به دلیل تعداد اندک آن، به عنوان گران‌ترین محصول مک‌لارن معرفی نشده است.

مک لارن

کونیگزگ:

ارزان‌ترین/گران‌ترین: کونیگزگ رگرا – ۱.۹ میلیون دلار

 

قبل از معرفی رگرا، کونیگزگ آگرا RS با قیمت ۱.۹ میلیون دلار عنوان گران‌ترین محصول این کمپانی را یدک می‌کشید. تولید این خودرو رسما در سال ۲۰۱۷ میلادی پایان یافت، اما قبل از توقف تولید توانست لقب سریع‌ترین خودروی جهان را با متوسط سرعت ۴۴۷ کیلومتر بر ساعت کسب کند.

کونیگزگ

منبع : زومیت

همچنین ببینید

برلیانس H330

چرا نباید برلیانسH330 بخریم؟

نقاط ضعف برلیانسH330 را بشناسید. در کشور ما در چند سال گذشته خودرو های چینی جایگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *