خانه / بررسی / درمورد گلکسی نوت ۹ سامسونگ چه می‌دانید؟
note 9

درمورد گلکسی نوت ۹ سامسونگ چه می‌دانید؟

آنچه درمورد گلکسی نوت ۹ سامسونگ گفته می شود

در این پست قرار است به شایعات و حدس و گمان های پیرامون گلکسی نوت ۹ پرچم دار بعدی شرکت سامسونگ بپردازیم و شما را با اخبار و حواشی این گوشی هوشمند آشنا کنیم.

اگرچه زمان زیادی تا معرفی رسمی گلکسی نوت باقی مانده است اما با توجه اخباری که از گوشه و کنار به گوش می رسد می توان حدس هایی درباره محصول جدید سامسونگ داشت.

کدنام های سامسونگ:

مدتی است که شرکت کره ای سامسونگ برای گوشی هایش کد نام هایی انخاب می کند که بیان کننده ویژگی های متمایز آن محصول است به طور مثال سامسونگ برای محصول گلکسی اس ۸ کد نام «Dream» (به معنی رؤیا) را انتخاب کرده و قبل از عرضه این محصول به طور رسمی از کدنام آن استفاده می کرد که بیانگر رویای این شرکت یعنی شکست دادن رقیب خود، اپل است. یا برای نوت ۸از کد نام «Baikal» (نام دریاچه‌ای در سیبری که یکی از بزرگ‌ترین دریاچه‌های آب شیرین دنیا به‌حساب می‌آید) استفاده می نمود که بیانگر نمایشگر بزرگ ۶٫۳ اینچی این محصول بود. حال این شرکت کدنام  Crown (به معنی تاج) را برای پرچم دار جدیدش انتخاب کرده است که نشان می دهد یک محصول ویژه برای بازار و رقیبی سرسخت را برای حرفیان خود درحال طراحی کردن است.

note 9

تغیرات S Pen به چشم خواهد آمد:

مدتی بود که S Pen ها در مدل های مختلف نوت تغییرات چشمگیری نداشتند. اما این بار به گفته دو نفر از تعضای بخش برنامه‌ریزی محصولات جهانی سامسونگ، این تغییرات چشمگیرتر خواهد شد. شما به لطف استفاده از اس پن به می توانید که متون را از زبانی به زبان دیگر ترجمه کنید، ناحیه‌هایی از صفحه‌ی گوشی را انتخاب و از آن اسکرین‌شات تهیه کنید و با بهره‌گیری از ویژگی Screen Off، در حالی که صفحه‌ی گوشی خاموش است، روی آن به یادداشت متون بپردازید. ولی تمام آنچه گفتیم در عضو قدیمی این خانواده یعنی نوت ۸ وجود دارد و باید منتظر ویژگی های جدید در نوت۹ باشیم.

 رقابت برسر بازپس گیری:

سامسونگ در سال ۲۰۱۷ نتوانست در دوربین محصولات خود با رقیبش به پیروزی برسد و ما انتظار داریم که این شرکت برای باز پس گیری جایگاهش هم که شده دوربین های نوت ۹ را بسیار ویژه تر طراحی کند. البته گفته شده که نوت۹ احتمالا به دوربین دوگانه مجهط باشد ولی باید صبر کنیم تا با چشمان خودمان بیبینم.

گفتنی است که نوت۹ قرار است علاوه بر ویژگی های مثبت نوت۸ شاهد تغییراتی هم باشد مثلا نمایشگر اینفینیتی بدون حاشیه از نوع اولد یا پردازنده سنپدراگون ۸۴۵ که حتما به بهتر شدن این محصول خواهد افزود اما باید تا زمان عرضه این محصول که حدود ۱۰ مرداد ماه تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ است منتظر بمانیم تا ببینیم اینبار هم شاهد یک محصول بی نظیر از این شرکت کره ای هستیم یا خیر.

همچنین ببینید

بررسی خودروی ساینا، تصاویر ، نمای داخلی، مشخصات و…

توضیحات کلی خودروی ساینا یکی از نوآوری ها شرکت سایپا محسوب می شود که سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *